Tekst html4

Witaj!

Znalazłeś się na stowarzyszeniu zrzeszającym fanów dramione.

Załoga:

Nabór jest OTWARTY.

Kontakt - stowarzyszeniedramione@gmail.com.

Tymczasowo wstrzymujemy publikację "Polecanych".

Ostatnia aktualizacja Regulaminu — 03.11.

Stowarzyszenie Dramione powstało 26.03.2016r.

Jest nas...

Jest nas już 83, a w tym:
53 opowiadań
31 miniaturek.

Urodziny

W tym miesiącu nikt z nas nie obchodzi urodzin

html 6

sobota, 10 września 2016

Konkurs #2

Witajcie :) Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany moment. Zapraszamy na kolejny konkurs!

Jak minęły pierwsze dni w szkole? Wszyscy zazdrościmy studentom i przyszłym studentom, którzy mają jeszcze prawie miesiąc wakacji. Niektórzy z nas wrócili do pracy po urlopach, a inni dopiero na nie idą (kolejny powód do zazdrości, szczególnie że pogoda jest iście wakacyjna).

Jeśli śledzicie to, co dzieje się na naszym Stowarzyszeniu, zapewne pamiętacie, że w lipcu zorganizowałyśmy ten konkurs. Jednak nie doszedł do skutku, ponieważ dostałyśmy tylko jedną pracę (oczywiście jest ona brana pod uwagę w obecnie prowadzonym konkursie, dlatego autorka miniaturki może być spokojna o swój los). Było nam bardzo przykro z tego powodu, ale oczywiście rozumiemy to, że nie mieliście czasu na pisanie. Na przyszłość będziemy wiedziały, że nie ma sensu organizować konkursów w wakacje, bo każdy wyjeżdża albo zajmuje się czymś zupełnie innym.

Postanowiłyśmy spróbować jeszcze raz i teraz organizujemy konkurs na miniaturkę, który będzie miłym wspomnieniem wakacji :) Oto tematy, które dla Was przygotowałyśmy:

1. Początek roku w Hogwarcie — Początek roku szkolnego nie wszystkim dobrze się kojarzy, ale mamy nadzieję, że ktoś skusi się na napisanie miniaturki na ten temat. Autorka pomysłu chciałaby, żeby w miniaturce miała miejsce zabawna scena z którymś z nauczycieli. Liczymy na kreatywność i poczucie humoru!

2. Wakacje nad morzem — Ten temat można zinterpretować na wiele sposobów: wesoło, smutno, radośnie albo sentymentalnie. Wszystko zależy od Was. Najważniejsze jest to, żeby akcja miniaturki rozgrywała się/dotyczyła morza. Kreatywność mile widziana.

3. Biwak z przyjaciółmi — Z czym kojarzy się biwak? Namioty, rozmowy, ogniska? Tak, dokładnie oto nam chodzi. Temat został wymyślony pod zarys wesołej miniaturki, ale jeśli ktoś zinterpretuje go inaczej, również będziemy zadowolone :) (UWAGA mała sugestia: ciekawym pomysłem może być wplecenie w akcję strasznych opowieści przy ognisku)

4. Należy wybrać sobie prompty z podanej niżej tabelki. Promptem obowiązkowym jest ten znajdujący się w środku, a poza nim wybieracie dodatkowo dwa. (Nie musi to być zaznaczone słownie, ale pokazane chociażby poprzez akcję miniaturki)


Regulamin konkursu:
1. Konkurs jest zorganizowany przez Stowarzyszenie Dramione.
2. Tekst miniaturki nie może przekraczać 10 stron (ok. 6000 słów) i powinien być napisany czcionką Georgia rozmiar 12.
3. Prosimy o przesyłanie miniaturek w załączniku na e-mail stowarzyszeniedramione@gmail.com. W tytule maila napiszcie: Konkurs, a w treści podajcie: nick autorki, wybrany temat i tytuł miniaturki. Prosimy o przestrzeganie tych zasad. Ułatwi nam to pracę i szybciej odnajdziemy Wasze dzieła :)
4. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jedną pracę.
5. W konkursie mogą brać udział osoby spoza Stowarzyszenia Dramione.

Na napisanie miniaturki macie czas do 30 września do 23:59. Dzień później opublikujemy je i zacznie się głosowanie na najlepszą spośród nadesłanych.

Tym razem poszukujemy jury, które profesjonalnie oceni nadesłane prace. Co należy zrobić, żeby zostać jurorem? To nic trudnego! Wystarczy wysłać do nas e-mail (na adres podany wyżej) w którym podacie następujące informacje:
— Wasz nick w blogosferze,
— wiek
— odpowiedź na pytanie, dlaczego to Wy powinniście zostać jury naszego konkursu? Prosimy o uzasadnienie odpowiedzi poprzez wskazanie tego, czym kierujecie się przy ocenianiu prac i na co zwracacie szczególną uwagę.

Zgłoszenia możecie wysyłać do 25 września do 23:59. Spośród wszystkich wybierzemy kilka osób, które pomogą w wyborze najlepszej wakacyjnej miniaturki. Oczywiście informacje odnośnie sposobu głosowania otrzymacie w e-mailu ;)

Na dzisiaj tyle. Życzymy wszystkim wielu pomysłów i masy weny! Liczymy na aktywność z Waszej strony.

Pozdrawiamy serdecznie
Załoga Stowarzyszenia Dramione

4 komentarze:

 1. Hej, mam pytanie, czy czwarte jest osobnym tematem, czy po prostu w każdym z tematów mam zawrzeć, którąś z tych rzeczy?
  DP

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy w czwartym TRZEBA wybrać tylko dwa poza słońcem? Czy można wybrać więcej? Albo nawet wszystkie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wybrać więcej nawet wszystkie 😉

   Usuń

Theme by Lydia Art by: UpTheHill Credits: X, X, X
Designed By Blokotek